وبسایت رمضان (www.RAMEZAN96.com) با هدف اطلاع‌رسانی جامع از فعالیت‌های خیرخواهانه و کمپین‌های این ماه راه‌اندازی شد تا دسترسی همگان برای مشارکت در این پروژه‌ها آسان‌تر شود.

به گزارش روابط عمومی وب‌سایت دونیت، امسال نیز همانند سال گذشت، وبسایت رمضان (www.RAMEZAN96.com) تلاش دارد تا تمام کمپین‌ها و فعالیتهای خیرخواهانه در این ماه را به اطلاع عموم مردم برساند  تا کسانی که قصد کمک کردن و شرکت در کارهای خیریه و مردمی را دارند به سهولت در آن شرکت کنند.

ایده این کمپین با توجه به دغدغه همگانی برای سهیم کردن محرومان در سفره‌های افطار شکل گرفت. در سال گذشته 13 پروژه خیرخواهانه که با هدف کمک به نیازمندان در ماه رمضان به شکل های متنوع تعریف شده بودند در یک قاب معرفی شدند تا دسترسی همگان برای مشارکت در این پروژه ها آسان تر شود. شایان ذکر است که این پروژه‌ها صرفا منحصر به تامین غذا برای نیازمندان در ماه رمضان نبودند و سعی داشتند زمینه‌ای را فراهم کنند که برکت این ماه تغییر مثبتی در جامعه ایجاد کند. 
 
اگر شما کمپین یا فعالیت خیرخواهانه ای را می شناسید که با این اهداف شکل گرفته‌اند کافیست برای معرفی آن به آدرس [email protected] ایمیل بزنید. وبسایت رمضان افتخار دارد با کمک در انتشار بیشتر این کمپین‌ها سهم خود را در این فعالیت‌های انسان‌دوستانه و عام المنفعه ادا کند.


انتشار محتوا:اخبار رسمی