1. درباره ما
  2. تماس با ما
  3. آرشیو الکترونیکی
EN AR امروز:۲۹ بهمن ۹۷
شما اینجا هستید » صفحه اصلی » فریاد استکبارستیزی کریمان طنین انداز شد

فریاد استکبارستیزی کریمان طنین انداز شد

کد خبرنگار:1895                                                                                               تاریخ انتشار: 1395-08-13 / 12:22:00
فریاد استکبارستیزی کریمان طنین انداز شد

کرمان - مردم استان کرمان همگام و هم صدا با ملت ایران با حضور باشکوه در راهپیمایی ۱۳ آبان فریاد استکبارستیزی سر دادند.

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی بار دیگر با فریادهای از دل برآمده و پر از انزجار از ابرقدرت هایی که دم از حفظ حقوق بشر می زنند ولی در عمل هزاران افعی را در دامان خود می پرورانند و  به جان بشریت می اندازند صبح امروز در استان کرمان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

راهپیمایی ۱۳ آبان که از ساعت ۹ صبح از چهارراه توحید به سمت مصلای بزرگ امام علی (ع) برگزار شد با سخنرانی آیت الله سیدیحیی جعفری همراه بود و اکثر شرکت کنندگان در راهپیمایی را دانش آموزان، فرهنگیان، دانشجویان و دانشگاهیان تشکیل می دادند.

مردم استان کرمان با سر دادن شعارهایی چون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر استکبار» لرزه بر اندام مستکبران جهان انداختند و با این حضور توطئه های استکبار جهانی را پوشالی دانستند و مهر دیگری را بر واقعه تاریخ ساز، ماندگار و تاثیرگذار ۱۳ آبان  زدند.

در این روز که نقطه عطفی در تاریخ آزادی ملت بزرگ ایران است سه حادثه پراهمیت تبعید رهبر کبیر انقلاب (ره) به ترکیه در سال ۱۳۴۳، کشتار دانش‌آموزان در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ در دانشگاه تهران و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۸ توسط دانشجویان رخ داد که هر کدام از این رخدادها به تنهایی می تواند منشاء تداوم یک حرکت عظیم علیه نظام‌های سلطه قرار گیرد.

این روز که یکی از روزهای ماندگار انقلاب اسلامی ایران است به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است روز تجدید میثاق ملت بزرگ ایران با آرمان های امام (ره) و بیعت مجدد با ولایت فقیه و رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی است.

نظر شما

نظر شما