1. درباره ما
  2. تماس با ما
  3. آرشیو الکترونیکی
EN AR امروز:۳۰ مهر ۹۷
شما اینجا هستید » صفحه اصلی » محور هراز به دلیل احتمال ریزش بهمن مسدود است

محور هراز به دلیل احتمال ریزش بهمن مسدود است

کد خبرنگار:101                                                                                               تاریخ انتشار: 1395-11-14 / 19:55:00
محور هراز به دلیل احتمال ریزش بهمن مسدود است

مدیر کل راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: محور هراز به دلیل احتمال ریزش بهمن مسدود است.

احمد آفرین محمدزاده افزود: با توجه به هشدار سازمان هواشناسی و ورود توده هوای سرد به کشور، راهدارای  با استقرار در مناطق برفگیر و کوهستانی، آمادگی کامل برای اجرای عملیات راهداری را دارد.

محمد زاده  با اشاره به آمادگی کامل این اداره کل راه داری استان در عملیات راهداری زمستان افزود: ذخیره‌سازی نمک به میزان کافی، تجهیز ماشین آلات راهداری زمستانی، هماهنگی و تعامل مطلوبی با دستگاه‌ها ذیربط از جمله پلیس راه، هلال احمر و اورژانس برقرار است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به کاهش دما و بارش برف در سطح محورهای کوهستانی به  مسافرین که قصد تردد از محورهای کوهستانی را دارند توصیه می‌شود ضمن رعایت قوانین و مقرارت، تجهیزات و امکانات ایمنی از جمله زنجیر چرخ را همراه داشته باشند و همچنین از سفرهای غیر ضروری بپرهیزند.

وی گفت: برف روبی و پاکسازی محور هراز توسط اداره راه انجام شد ولی به علت ادامه بارش برف و احتمال ریزش بهمن به دلیل اولویت امنیت جاده ای و تامین جان مسافرین و رانندگان، پلیس راه استان از تردد وسایل نقلیه جلوگیری به عمل آورده و محور هراز را تا اطلاع ثانوی مسدود اعلام کرده است.

نظر شما

نظر شما