1. درباره ما
  2. تماس با ما
  3. آرشیو الکترونیکی
EN AR امروز:۱ آبان ۹۷
شما اینجا هستید » صفحه اصلی » آغاز عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی در اندیمشک با حضور وزیر کار

آغاز عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی در اندیمشک با حضور وزیر کار

کد خبرنگار:101                                                                                               تاریخ انتشار: 1395-11-14 / 19:11:00
آغاز عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی در اندیمشک با حضور وزیر کار

عملیات اجرایی نیروگاه سیکل ترکیبی 500 مگاواتی وابسته به هلدینگ انرژی سازمان بازنشستگی کشوری با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اندیمشک آغاز شد.

پیمان جهانگیری فرماندار اندیمشک در این زمینه اظهار کرد: اعتبار مورد نیاز برای ساخت این نیروگاه 12 هزار میلیارد ریال است و موجب اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم برای 2000 نفر در منطقه می شود. این نیروگاه در مراحل اجرایی برای حدود 700 نفر اشتغالزایی می کند و مساحت در نظر گرفته شده برای احداث این نیروگاه حدود 50 هکتار است.

جهانگیری تصریح کرد: از مزیت های این نیروگاه نزدیک بودن به ترانزیت خط صادراتی به کشور عراق و همجواری با پست 400 برق سراسری کشور است و احداث آن موجب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در خوزستان می شود.

وی گفت: این نیروگاه دارای کلاس اف، به عنوان برترین کلاس نیروگاهی است و دارای راندمان بالای 50 درصد است و آلودگی بسیار کمی نیز در بحث زیست محیطی دارد. این نیروگاه در سال 98 وارد مدار می شود و راه اندازی آن موجب ایجاد فرصت های شغلی و رشد اقتصادی در منطقه خواهد شد.

فرماندار اندیمشک خاطرنشان کرد: مهمترین دغدغه ما توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال شهرستان است و راه اندازی این نیروگاه با پیگیری انجام شده می تواند کمک شایانی در این زمینه باشد.

نظر شما

نظر شما