1. درباره ما
  2. تماس با ما
  3. آرشیو الکترونیکی
EN AR امروز:۵ تیر ۹۸
شما اینجا هستید » صفحه اصلی » رئیس جمعیت هلال احمر به ساحل عاج سفر کرد

رئیس جمعیت هلال احمر به ساحل عاج سفر کرد

کد خبرنگار:21680                                                                                               تاریخ انتشار: 1396-01-23 / 07:49:00
رئیس جمعیت هلال احمر به ساحل عاج سفر کرد

رئیس جمعیت هلال احمر که به دعوت دبیرکل فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر به ساحل عاج سفر کرده است، در اولین روز حضور خود در ابیجان از مرکز درمانی جمعیت هلال احمر بازدید کرد.

 دکتر سید امیر محسن ضیائی با حضور در مرکز سلامت هلال احمر، از بخش های مختلف ارائه خدمات بهداشتی و درمانی این مرکز بازدید کرده و در جریان آخرین فعالیت ها و تحولات و نحوه ارائه خدمات سلامت به اقشار آسیب پذیر قرارگرفت. وی همچنین دستورات و توصیه هایی جهت رشد و ارتقای کیفی فعالیت های این مرکز ارائه کرد. 

بنا بر این گزارش، در مراسم استقبال سنتی توسط مردم مشتاق و علاقه مند منطقه محروم ادجوفو، که مرکز درمانی هلال احمر ایران در آن واقع شده است، «امبه کوآسی»؛ رئیس قبیله بااوله از خدمان جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر کرد. 

شکیب مهر سفیر جمهوری اسلامی ایران و دکتر اصل مند نماینده هلال احمر ایران در ساحل عاج، دکتر ضیائی را در این بازدید همراهی کردند.

ملاقات با وزیر بهداشت و رئیس صلیب سرخ ساحل عاج به منظور توسعه و گسترش همکاری ها و تعدادی دیگر از روسای جمعیت های ملی شرکت کننده در کنفرانس پان آفریکن از دیگر برنامه های روز پر مشغله رئیس جمعیت هلال احمر کشورمان در ابیجان بوده است.

نظر شما

نظر شما